Дата: 05.10.2015

Від: Мар'яна

Заголовок: Кандидати

Я Бермес Мар’яна, учениця групи П-23. Хочу запропонувати вам свою кандидатуру на посаду Міністра Освіти ліцею. Основним своїм завданням я вважаю застосування усіх необхідних засобів навчання, які б покращили сприйняття та засвоєння навчального матеріалу, а також збагатили знання та вміння ліцеїстів. Для цього я пропоную такі ідеї:
 Забезпечити покращення роботи бібліотеки.
 Запровадження літературних годин для читання нової сучасної літератури.
 Посприяти створенню гуртків з поглибленим вивченням іноземних мов.
 Запровадження у навчальному житті ліцеїстів конференцій, а саме, коли учні одного профілюючого класу (наприклад природничого) готують конференцію на вибрану ними ж тему для інших класів, виступаючи з доповідями та презентаціями щодо цієї теми. Це сприятиме вмінню ліцеїстів самостійно організовувати навчальну роботу, виступати перед аудиторією; слухачі матимуть змогу дізнаватися нову та цікаву інформацію, навчитися ставити запитання.
 Збільшення кількості брейн-рингів між групами різних профілюючих класів (наприклад між групою правничого класу та гуманітарного).
 Пов’язати теоретичне вивчення навчального матеріалу з практичною діяльністю.
 Сприяти залученню ліцеїстів до конференцій та семінарів, які проводять студенти та викладачі ДДПУ.
Здійснення запропонованої програми значно покращить освітнє життя ліцеїстів.

додати новий внесок