У ліцеї функціонує Конституція педагогічного ліцею, учнівське самоврядування. Законодавча влада здійснюється парламентом ліцею, який складається з 8 чоловік. Виконавчу владу представляє президент ліцею. Уряд складається з міністра культури, міністра освіти, міністра внутрішньої політики. Судова влада в ліцеї представлена Радою справедливих, яка створена з метою захисту прав громадян ліцею, забезпечення дії Конституції та законів. Рада справедливих складається з 9 членів. 

Форум "Учнівське самоврядування"

Дата: 05.10.2015

Від: Мар'яна

Заголовок: Кандидати

Я Бермес Мар’яна, учениця групи П-23. Хочу запропонувати вам свою кандидатуру на посаду Міністра Освіти ліцею. Основним своїм завданням я вважаю застосування усіх необхідних засобів навчання, які б покращили сприйняття та засвоєння навчального матеріалу, а також збагатили знання та вміння ліцеїстів. Для цього я пропоную такі ідеї:
 Забезпечити покращення роботи бібліотеки.
 Запровадження літературних годин для читання нової сучасної літератури.
 Посприяти створенню гуртків з поглибленим вивченням іноземних мов.
 Запровадження у навчальному житті ліцеїстів конференцій, а саме, коли учні одного профілюючого класу (наприклад природничого) готують конференцію на вибрану ними ж тему для інших класів, виступаючи з доповідями та презентаціями щодо цієї теми. Це сприятиме вмінню ліцеїстів самостійно організовувати навчальну роботу, виступати перед аудиторією; слухачі матимуть змогу дізнаватися нову та цікаву інформацію, навчитися ставити запитання.
 Збільшення кількості брейн-рингів між групами різних профілюючих класів (наприклад між групою правничого класу та гуманітарного).
 Пов’язати теоретичне вивчення навчального матеріалу з практичною діяльністю.
 Сприяти залученню ліцеїстів до конференцій та семінарів, які проводять студенти та викладачі ДДПУ.
Здійснення запропонованої програми значно покращить освітнє життя ліцеїстів.

Дата: 10.09.2015

Від: Кузан

Заголовок: Кандидати

Де можна взнати претендентів на кожного премєра чи президента?

Дата: 11.09.2015

Від: Admin

Заголовок: Re: Кандидати

Слідкуйте за інформацією на цьому форумі. Плануємо, що всі претенденти розмістять тут свої програми, які ви зможете порівняти і обговорити. Поки-що претендентів нема.

Дата: 09.09.2015

Від: Лілія

Заголовок: Учнівське самоврядування

Яким чином будуть обирати склад учнівського самоврядування?

Дата: 09.09.2015

Від: Admin

Заголовок: Re: Учнівське самоврядування

Таємним голосуванням

Дата: 04.04.2015

Від: Admin

Заголовок: Запитання і пропозиції

Пропонуємо всім небайдужим ставити запитання до учнівського самоврядування ліцею та вносити свої пропозиції щодо покращення його роботи.

додати новий внесок